ALLE.BG - ФОРУМ

Препоръчваме Universal дизайна

Alle.bg 25 Юни 2019г.
Преди няколко години създадохме нов дизайн, който нарекохме Universal и който дава възможност да запазите стила (цветове, фонове, шрифтове и т.н.) на своя уебсайт дори и на малки екрани. Такъв тип дизайни се наричат адаптивни и те са предпочитания подход на фона на голямото разнообразие устройства (различни по размер мобилни телефони, лаптопи, настолни компютри). За разлика от него Classic дизайнът има две различни визии за големи и малки екрани. Разполагате с много настройки на визията за големи екрани, но тази за малките е с фиксиран стил. Много от уебсайтовете в Alle.bg, които са създадени преди добавянето на новия дизайн, използват все още Classic и с тази тема бихме искали да ви препоръчаме да го замените.

Предимства на Universal дизайна:
1. Запазва стила на уебсайта на големи и малки екрани.
2. Разполага с голям брой настройки за текст, фон, рамки и т.н.
3. Предлага няколко готови стила, които можете да донастроите според вашия вкус.
4. Има специално поле за добавяне на лого.

При смяна на дизайна съдържанието на вашия уебсайт се запазва. Вижте как можете да го направите на https://alle.bg/help/дизайн-на-уебсайта/
ProGame_Vlog 25 Юни 2019г.
Искаме да пускаме снимки и др
ProGame_Vlog 25 Юни 2019г.
И да продавам неща
Shatsi70 25 Юни 2019г.
И къде са другите теми? Нещо не ми се получава да разгледам и избера друга тема освен класика?
Shatsi70 25 Юни 2019г.
Разбрах как става! Само 5 теми ли ще бъдат? Надявах се да може да имам възможност да направя моя сайт с опция за вход на други потребители, но явно няма да се получи скоро!
Pavlin Ivanov 26 Юни 2019г.

Как мога да направя сайта си с икони за смяна на различни езици? Благодаря Ви предварително. Моля за отговор на: schiffspersonal@gmail.com П. Иванов
Alle.bg 27 Юни 2019г.
@ProGame_Vlog, ще публикуваме нова тема, в която ще се радваме да опишете идеите си.

@Shatsi70 Други потребители могат да влизат в сайта ви да коментират, публикуват теми във форум и т.н.

@Pavlin Ivanov Скоро ще публикуваме нова тема с информация за смяната на различни езици.
Shatsi70 3 Юли 2019г.
Нямам в предвид такова влизане! Идеята ми е .... така както аз влизам във вашия сайт, да могат и мой потребители да влизат. Така ще мога да пусна информация и достъп до електронна книга например, след заплащане. Така ще мога да ползвам сайта и с търговска цел. Има други такива платформи, но предпочитам за сега вашата.
Alle.bg 5 Юли 2019г.
@Pavlin Ivanov Публикувахме информация по темата, която ви интересува на https://alle.bg/forum/мултиезичен-уебсайт-уебсайт-на-няколко-езика-в-alle-bg-fb23a4ee9249ae6b8c305bce444588bf/
Alle.bg 12 Юли 2019г.
@Shatsi70 Благодарим ви за допълнителната информация. Функцоналността за електронни магазини е интересна и ще я обмислим внимателно в контекста на продаването на дигитални стоки. На https://alle.bg/forum/споделете-вашите-идеи-за-подобрения-в-alle-bg-79efde5bfe19a11f39e97a025368824e/ можете да публикувате други свои идеи.
Изпрати